oceń
Ocena:

2011-04-05

Co oznaczają Twoje sny erotyczne?

Wielu z nas miewa czasem sny o zabarwieniu erotycznym. Takie nocne wizje mogą być przeróżne. Wiele osób wstydzi się przyznać, że je miewa, ale badania dowodzą, że nawet połowa ludzkości miewa sny erotyczne. Różne sny mają różne znaczenia i nie można jednoznacznie stwierdzić, co dana wizja znaczy.

Sny erotyczne miewa każdy, często wyrażają nasze podświadome fantazje, o których istnieniu nawet byśmy nie pomyśleli.
(1)

Sny są odzwierciedleniem podświadomości i to tym należy się kierować, próbując rozwikłać znaczenie snów.
Wszyscy mamy podświadome potrzeby i fantazje, z których możemy sobie nawet nie zdawać sprawy. Coś, co nas podświadomie męczy może mieć swój upust podczas snu. Sny są dziedziną nauki, której badaniem naukowcy zajmują się już od wieków i nikomu jeszcze nie udało się rozwikłać tego fenomenu do końca. Wizje senne mogą obrazować nam, czego pragniemy i co chcielibyśmy zmienić w swoim życiu erotycznym.
Sny o zabarwieniu erotycznym najczęściej miewają osoby dojrzewające w wieku od 13 do 18 lat. Lecz wcale nie zanikają one całkowicie wraz z wiekiem, lecz zmniejsza się natężenie ich występowania, a wszystko dlatego, że dorosły człowiek podczas seksu ze swoim partnerem urzeczywistnia swoje fantazje i nie musi o nich śnić. Takie nocne marzenia mogą być spowodowane tym, że nie jesteśmy zbyt dobrze dobrani i że nasza druga połówka nie zaspokaja nas do końca w łóżku. Niestety takie niedobranie i niedobór seksu w życiu każdego małżeństwa prowadzić może do jego rozpadu. Żaden dorosły człowiek nie jest w stanie żyć z drugą osobą, gdy ta nie potrafi sprostać jego wymaganiom.
Niestety bywa też tak, że sny erotyczne wywołuje fascynacja osobą z naszego otoczenia. Zdarza się to także, jeżeli jesteśmy w stałym związku i pomimo tego, że w świecie realnym nie zdradzilibyśmy naszego partnera i nie chcemy mieć z obiektem fascynacji żadnych kontaktów, ani psychicznych, ani fizycznych, to nasza podświadomość mówi nam co innego i daje sobie upust podczas snu. Nie jest to zdradą, jeżeli naprawdę nie chcemy mieć nic wspólnego z tą osobą. Jednak, gdy czerpiemy przyjemność z uprawiania seksu z tą osobą w snach, można podciągnąć to pod psychiczną zdradę.
Sny erotyczne warto zapamiętywać i sprawdzać ich znaczenie, gdyż może się okazać, że dzięki temu dowiemy się, czego podświadomie pragniemy i co chcemy zmienić w swoim życiu erotycznym. Warto również zapytać partnera o to, jakie on miewa sny, aby poznać jego skryte marzenia. Z początku może się nie przyznać, że miewa takie sny, ale gdy mu wytłumaczysz o co chodzi to na pewno się zgodzi i podzieli się z Tobą swoimi marzeniami sennymi.

Oceń artykuł:
Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.
Jaja sadzone
Jaja sadzone

Rodzaj potrawy ze smażonych jajek.

McChicken
McChicken

Rodzaj kanapki fast food składającej się z bułki, kotleta drobiowego, warzyw oraz sosu.

karmelki nadziewane
karmelki nadziewane

Rodzaj cukierków wytwarzanych głównie z karmelu, nadziewanych różnymi farszami.

wyzwanie
 Cześć, mam niestety sie...
Program do wystawiania faktur
Zapraszam - http://ksiegowosc...
zaczynammm
BMI
Tak to być nie może!  ...
*zero
Cześć! Nowy rok, czysta k...

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: