oceń
Ocena:

2011-05-02

Czego faceci pragną w łóżku?

To jest pytanie, na które może odpowiedzieć tylko facet. Tego nie wie żadna kobieta, bo niby skąd? Kobieta nie wie, co czuje mężczyzna i jakie ma doznania seksualne. Mogłaby to sprawdzić wchodząc w męskie ciało, ale niestety technika nie jest jeszcze tak rozwinięta.


(1)

Czego pragnie facet w łóżku? Najważniejsze dla mężczyzny jest to, aby jego partnerka była usatysfakcjonowana i przeżyła świetny orgazm. Dla prawdziwego mężczyzny nie jest ważny jego orgazm tylko jego partnerki. Facet lubi słuchać jak jego kobiecie było dobrze, a najbardziej pokażą mu to odgłosy wydawane przez kobietę, najlepiej głośne. Oczywiście nie wolno udawać, bo kobieta robi to tylko i wyłącznie na własną niekorzyść. Jeśli udajesz, że Ci dobrze, Twój facet następnym razem będzie robił to samo, bo myśli, że tego właśnie pragniesz. Właśnie dlatego kobieta nie powinna udawać orgazmu, bo najprawdopodobniej nigdy go już nie osiągnie. Jeżeli kiedyś udawałaś, pod żadnym pozorem nie mów tego partnerowi, ponieważ może to spowodować nawet impotencję, gdy straci wiarę w swoje możliwości!
Faceci uwielbiają zabawy oralne. Nie ma chyba na świecie mężczyzny, który nie uwielbiał by pieszczot kobiecymi ustami. Jednakże nie wszystkie kobiety decydują się na taką formę seksu, ale trzeba im to wybaczyć. Jeżeli chcesz doprowadzić partnera do naprawdę świetnego orgazmu – zrób to ustami, a zobaczysz, jaki będzie szczęśliwy. Twój facet na pewno chętnie odwdzięczy się tym samym, bo mało który facet ma przed tym jakiekolwiek opory.
Mężczyźni lubią słuchać, co kobietom sprawia przyjemność. Jest to bardzo podniecające i sprawia, że męska wyobraźnia działa na zdwojonych obrotach. Podczas stosunku możesz zacząć szeptać partnerowi do ucha, że tak Ci dobrze i tak ma robić. Możesz nawet krzyczeć, bo to bardzo podnieca mężczyzn. Te wszystkie działania sprawią, że Twój mężczyzna będzie wniebowzięty.
Niemalże każdy facet marzy o seksie analnym. Jest to bardziej popularne w krajach południowej Europy, a w Polsce nie kojarzy się zbyt dobrze. Jeżeli wiesz, że nie będziesz mogła się na to zdobyć, nie poruszaj tego tematu, bo Twój partner nie da Ci spokoju i będzie chciał spróbować. To wcale nie jest takie bolesne jak może się wydawać. Niektórym kobietom sprawia to nawet przyjemność i wolą seks analny od klasycznego stosunku.
Zrób się na prostytutkę. Bardzo odważny makijaż, seksowna bielizna i kocie ruchy rozpalą Twojego faceta do czerwoności. Możesz mu zrobić także mały striptiz, a na pewno będzie szczęśliwy.
Na stole, na podłodze, w publicznej toalecie? Oczywiście, że tak. Mężczyźni uwielbiają spontaniczne akcje. Rośnie adrenalina i stosunek staje się o wiele przyjemniejszy.
Zaproponuj coś od siebie, jakąś nową pozycję. Faceci lubią dominować, ale czasem wolą jak to partnerka przywiąże ich do łóżka i zacznie robić z nimi wszystkie rzeczy, które do tej pory widzieli tylko na filmach erotycznych.
Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa z partnerem. Zadaj mu kilka pytań na temat jego oczekiwań i wykorzystaj to przy pierwszej lepszej okazji.
 

Oceń artykuł:
Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.
Bigos
Bigos

Tradycyjna potrawa polskiej kuchni przygotowywana z kapusty oraz mięsa.

Czosnek
Czosnek

Bulwiaste warzywo składające się z kilku małych ząbków o charakterystycznym aromacie i ostrym, wyrazistym smaku.

Gouda
Gouda

Rodzaj twardego sera podpuszczkowego, produkowanego z mleka krowiego.

Bitki wieprzowe
Bitki wieprzowe

Rodzaj potrawy przygotowywanej z plastrów szynki wieprzowej.

Początek
Hejka nie bardzo wiem jak zac...
Bezsilność
Zacznijmy od dnia wczorajszeg...
Ciężko dziewczynki
Nie pisałam dwa tygodnie i ja...
Zapraszam na mojego bloga!
Opisuje tam różne meto...
czas zacząć walkę z nadwagą :)
Hej :) nie wiem w sumie jak z...

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: