oceń
Ocena:

2011-04-13

Dlaczego faceci zdradzają?

W tym miejscu trzeba nadmienić, że nie wszyscy faceci zdradzają. Zdarzają się jeszcze wierni do końca życia, na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie. Zdarzają się, ale jest ich niestety coraz mniej. Wina za zdradę któregokolwiek z partnerów, czy to mężczyzny czy kobiety, zawsze leży po obu stronach. Nigdy tylko jedna strona nie jest winna temu, co się stało. Osoba, która jest szczęśliwa w swoim związku nigdy nie zdradzi partnera, nawet jeśli jest pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Nigdy mu nie przyjdzie do głowy żeby zdradzić partnerkę, bo to dla niego nierealne.


(1)

Faceci zdradzają zazwyczaj z jednej głównej przyczyny, a mianowicie nie czują się szczęśliwi w swoim związku, partnerka ich odpycha i nie daje się dotknąć, a rutyna już dawno wkradła się i do łóżka i do kontaktów codziennych, czyli praca – dom, praca – dom. Oczywiście mężczyzna nie może się usprawiedliwiać rutyną, bo na zdradę nie ma żadnego usprawiedliwienia. Wystarczy szczera rozmowa, aby wyjaśnić wszystkie kwestie, niejasności i żale. Przecież to właśnie poprzez rozmowę, szczerą i spokojną, ludzie rozwiązują wszystkie problemy w związkach. Dlatego tak ważna jest dobra komunikacja pomiędzy partnerami.
Facet zdradza również dlatego, że potrzebuje nowych wrażeń, trochę adrenaliny i może chciałby wypróbować nowe pozycje, na które jego partnerka nie chce się zgodzić. To wszystko kumuluje się w nim przez jakiś czas, aż wreszcie nie wytrzymuje i robi to, czego potem będzie bardzo żałował. Są również faceci, którzy robią to po prostu dla zabawy, ale to są kompletne świnie i żadna kobieta nie powinna sobie nimi zawracać głowy. Takie coś nie jest w porządku i na pewno kiedyś się zemści.
Kobieta, aby utrzymać przy sobie faceta musi mu dawać to czego on oczekuje. Oczywiście nie wszystko, ale to co najważniejsze. Nie można dopuścić do tego, by do związku wkradła się rutyna, a jeżeli już za późno – jak najszybciej trzeba coś z tym zrobić. Najlepszą receptą na kryzysy w związku jest szczera rozmowa z partnerem. Jeżeli Twój facet zauważy, że ponownie zaczynasz się nim interesować, nigdy Cię nie zdradzi tylko będzie próbował za każdym razem zachwycić Cię w łóżku.
Sprawy łóżkowe są bardzo ważne w związku. Udany seks to lek na każdy małżeński kryzys. Jeżeli nie potraficie ze sobą rozmawiać, zapiszcie na kartkach, czego wam brakuje i co chcielibyście zmienić w waszym związku, a potem się tymi kartkami wymieńcie. Taka terapia jest często stosowana przez psychologów, którzy zajmują się małżeństwami i związkami. Bo jeżeli obie strony dają sobie to, czego oczekują, nigdy nie dojdzie do zdrady. Nie każdy facet to świnia i nie każdy zdradza, ale długotrwała frustracja może doprowadzić do szału nawet najbardziej cierpliwego człowieka.

 

 

Oceń artykuł:
Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.
olej lniany
olej lniany

Produkt spożywczy otrzymywany poprzez tłoczenie na zimno brązowych ziaren lnu.

Bazylia  świeża
Bazylia świeża

Roślina jednoroczna z rodziny jasnotowatych, stosowanej jako przyprawa do potraw.

sandacz świeży
sandacz świeży

Ryba z rodziny okoniowatych.

chałka

Rodzaj słodkiego pieczywa drożdżowego.

Jak schudnąć - kilka podpowiedzi i testy
 Hej,   Na ...
wyzwanie
 Cześć, mam niestety sie...
Program do wystawiania faktur
Zapraszam - http://ksiegowosc...
zaczynammm
BMI
Tak to być nie może!  ...

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: