oceń
Ocena:

2011-08-10

Jak powiększyć piersi bez operacji

Dekolt to zazwyczaj duma kobiety. Chętnie go eksponujemy i staramy się, aby prezentował się jak najbardziej okazale. Jednak większość z nas uważa te rejony ciała za mijające się z naszymi oczekiwaniami. Szczególnie jest tak w przypadku pań obdarzonych mniejszym rozmiarem. Jak sprawić byśmy i my miały się czym pochwalić? Są na to sposoby.

Odpowiednio zadbany biust może prezentować bardzo interesująco, nawet jeśli nie jest sporych rozmiarów.
(1)

Krok pierwszy – masaż

Powiedzenie „Masuj, masuj to urosną” ma w sobie nieco prawdy. Jędrna i gładka skóra sprawia, że nawet najmniejszy biust może prezentować się okazale. Jak to robić? Najlepiej pod prysznicem. Podczas mycia możemy masować piersi okrężnymi ruchami, a spłukując się wodą możemy naprzemiennie stosować chłodny i ciepły natrysk. Wówczas skóra na dekolcie stanie się bardziej napięta, a piersi jędrniejsze.

Krok drugi – balsamy ujędrniające

W sklepach pojawiła się szeroka gama kosmetyków do pielęgnacji biustu. Takie preparaty zawierają substancje i witaminy, które nie tylko poprawiają jakość skóry, ale również mają delikatnie działanie podnoszące piersi. Dzięki temu nasze kształty stają się bardziej krągłe i pełniejsze i będę się pięknie prezentować nawet przy najgłębszym dekolcie.

Krok trzeci – dobrze dobrana bielizna

Dużym błędem wielu kobiet, nie tylko właścicielek bardziej okazałych kształtów, jest źle dobrana bielizna. Wybierając dobry stanik powinnyśmy najpierw odpowiednio go przymierzyć. Obwód powinien być dopasowany do wymiarów tuż pod biustem, a zapięcie powinno się znajdować tuż pod łopatkami na tej samej linii co pasek łączący miseczki. One z kolei muszą obejmować całą pierś, a jednocześnie nie mogą się wrzynać ani odstawać. Ramiączka również nie powinny się wpijać w nasze ramiona, bo to podstawa stanika ma za zadanie utrzymywać biust na właściwym poziomie.
Osoby z mniejszymi wymiarami mogą też wybrać staniki typu push-up, które tak wyprofilują nasze kształty, że i my będziemy usatysfakcjonowane.
 

Oceń artykuł:
Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.
Serwatka

Produkt powstały po całkowitym ścięciu mleka krowiego.

panga filet
panga filet

Ryba słodkowodna sprzedawana w postaci mrożonych filetów.

Budyń śmietankowy Winiary ugotowany na mleku 2%
Budyń śmietankowy Winiary ugotowany na mleku 2%

Rodzaj deseru mlecznego otrzymywanego z mleka oraz skrobi lub żelatyny.

Ementaler
Ementaler

Rodzaj szwajcarskiego sera wyrabianego z krowiego mleka.

Polecane zakupyNie poddam się.
Dobrze że już po weekendzie. ...
Silna wola.
Dziś fajna pogoda. Dookoła gr...
Jest dobrze
Zaczęłam radzić sobie z posił...
Super
Następne 4 kg mniej. Super. C...
Raz na tydzień.
Jest niedziela. Nie zrobiłam ...

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: