oceń
Ocena:

2011-08-10

Jak powiększyć piersi bez operacji

Dekolt to zazwyczaj duma kobiety. Chętnie go eksponujemy i staramy się, aby prezentował się jak najbardziej okazale. Jednak większość z nas uważa te rejony ciała za mijające się z naszymi oczekiwaniami. Szczególnie jest tak w przypadku pań obdarzonych mniejszym rozmiarem. Jak sprawić byśmy i my miały się czym pochwalić? Są na to sposoby.

Odpowiednio zadbany biust może prezentować bardzo interesująco, nawet jeśli nie jest sporych rozmiarów.
(1)

Krok pierwszy – masaż

Powiedzenie „Masuj, masuj to urosną” ma w sobie nieco prawdy. Jędrna i gładka skóra sprawia, że nawet najmniejszy biust może prezentować się okazale. Jak to robić? Najlepiej pod prysznicem. Podczas mycia możemy masować piersi okrężnymi ruchami, a spłukując się wodą możemy naprzemiennie stosować chłodny i ciepły natrysk. Wówczas skóra na dekolcie stanie się bardziej napięta, a piersi jędrniejsze.

Krok drugi – balsamy ujędrniające

W sklepach pojawiła się szeroka gama kosmetyków do pielęgnacji biustu. Takie preparaty zawierają substancje i witaminy, które nie tylko poprawiają jakość skóry, ale również mają delikatnie działanie podnoszące piersi. Dzięki temu nasze kształty stają się bardziej krągłe i pełniejsze i będę się pięknie prezentować nawet przy najgłębszym dekolcie.

Krok trzeci – dobrze dobrana bielizna

Dużym błędem wielu kobiet, nie tylko właścicielek bardziej okazałych kształtów, jest źle dobrana bielizna. Wybierając dobry stanik powinnyśmy najpierw odpowiednio go przymierzyć. Obwód powinien być dopasowany do wymiarów tuż pod biustem, a zapięcie powinno się znajdować tuż pod łopatkami na tej samej linii co pasek łączący miseczki. One z kolei muszą obejmować całą pierś, a jednocześnie nie mogą się wrzynać ani odstawać. Ramiączka również nie powinny się wpijać w nasze ramiona, bo to podstawa stanika ma za zadanie utrzymywać biust na właściwym poziomie.
Osoby z mniejszymi wymiarami mogą też wybrać staniki typu push-up, które tak wyprofilują nasze kształty, że i my będziemy usatysfakcjonowane.
 

Oceń artykuł:
Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.
szynka z drobiu
szynka z drobiu

Rodzaj wędliny drobiowej.

Malina
Malina

Owoc składający się z wielu czerwonych, ciemnopurpurowych lub żółtych lekko owłosionych małych pestek. Jego smak jest bardzo słodki.

coca-cola light
coca-cola light

Rodzaj bezalkoholowego napoju gazowanego, słodzonego słodzikami, a nie cukrem.

Program do wystawiania faktur
Zapraszam - http://ksiegowosc...
zaczynammm
BMI
Tak to być nie może!  ...
*zero
Cześć! Nowy rok, czysta k...
Najtańsze waporyzatory
https://vapuj.pl/

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: