oceń
Ocena:

2011-07-24

Jak zlikwidować rozstępy

Wśród kobiet cierpiących z powodu roztępów panują raczej nieprzyjmne nastroje. Wynika to nie tylko z faktu, że rozstępy wyglądają nieestetycznie, ale także z tego, że ich usunięcie będzie wymagało ogromnego nakładu pracy i środków finansowych. Wiele z tych kobiet i tak jest przekonana, że to wszystko na nic, bo ślady po rozstępach i tak pozostaną. Jak to wygląda naprawdę?

W walce z rozstępami najważniejsza jest szybka reakcja.
(1)


Kobiety, dla których uroda jest naprawdę ważna, zrobią wszystko, by tylko osiągnąć swój cel, czyli zdrową i piękną skórę. Zdrowie skóry nie zależy jednak od wysokości środków zainwestowanych w kosmetyki do ich pielęgnacji. Najważniejsze jest to, by dostarczyć skórze wartości, których potrzebuje. Większość z nich powinna się znaleźć w codziennym pożywieniu, dlatego trzeba wziąć pod uwagę także inne kwestie, nie tylko drogie kosmetyki. Dieta także odgrywa tutaj bardzo dużą rolę, dlatego najpierw należy skupić się na takich podstawowych sprawach, jak odżywianie, czy też sport, a dopiero później rozglądać się za odpowiednimi preparatami, czy zabiegami likwidującymi rozstępy.

Szybka reakcja

Prawdą jest stwierdzenie, że rozstępy pozostawiają po sobie ślad, którego nie da się całkowicie zlikwidować. Można jednak temu skutecznie zapobiegać. Wystarczy tylko natychmiast reagować na pojawiające się na powierzchni skóry pręgi. Im szybsza rekacja, tym większa skuteczność działań antyrozstępowych. Nie powinno się zatem zwlekać z rozpoczęciem kuracji. Czerwone rozstępy mogą bowiem przejść w kolejny etap swojego rozwoju, w którym z powstałych ran tworzą się jasne, perłowe blizny. Choć są one mniej widoczne, niż świeże pęknięcia, są dużo bardziej uporczywe. Ich likwidacja jest już praktycznie niemożliwa.

Jeśli chodzi o zdrowie i urodę, tu liczy się szybka reakcja i odpowiednia pielęgnacja. Aby mieć pewność, że kuracja antyrozstępowa jest przeprowadzana prawidłowo, należy zwrócić szczególną uwagę na szybkość reakcji i kompleksowe działania. Przyda się także systematyczność i wytrwałość, a leczenie na pewno przyniesie zadowalające efekty.

Oceń artykuł:
Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Polecane artykuły

 • Ukształtuj swoją sylwetką tańcem brzucha

  Jeśli chcesz schudnąć w nietypowy i interesujący sposób, wybierz się na zajęcia, które pozwolą Ci skupić się przede wszystkim na przyjemności, a dopiero w drugiej kolejności na utracie kilogramów. Do tego typu treningów należy, między innymi, taniec brzucha....

  czytaj

  Taniec brzucha pozwala ukształtować mięśnie całego ciała.
 • Skuteczność diety

  Kobiety mają skłonność do stosowania samej diety, w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy walkę z kilogramami wygrywają ćwicząc. Jednakże to nie od samej diety czy ćwiczeń zależy skuteczność bitwy z nadmiernym tłuszczykiem. Ważne jest stosowanie jednocześnie diety i ćwiczeń, uzupełnianie...

  czytaj

  skuteczność diety
 • Trening aerobowy, czyli jak spalać tłuszcz

  Częstym problemem osób odchudzających się jest zły dobór ćwiczeń. Nierzadko wydaje nam się, że aby szybko schudnąć, wystarczy się wypocić. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, że źle ćwicząc możemy spowodować przyrost tkanki mięśniowej bez spalenia tłuszczyku. Przez to wcale nie...

  czytaj

  Trening aerobowy to idealne ćwiczenia na spalenie tłuszczyku z brzucha, pośladków, ramion i ud.
 • Jak optycznie wyszczuplić sylwetkę?

  Niejedna z nas ma problem z wystającym brzuchem czy masywnymi udami. Są sposoby, aby ukryć niedoskonałości figury za dobrze dobranymi ubraniami. Istnieje wiele rozwiązań i sztuczek, które pomogą zatuszować mankamenty urody i „nadprogramowych” fałdek tłuszczyku. Odpowiednio...

  czytaj

  Odpowiednio dobrana garderoba pozwoli wyszczuplić sylwetkę.
 • O co chodzi z indeksem glikemicznym

  Indeks glikemiczny to termin kojarzący się wszystkim z odchudzaniem. Jednak, choć wyrażenie to wydaje nam się dość jasne, często mamy problem ze sprecyzowaniem czego dokładnie dotyczy i jaka jest jego rola. Dlatego, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, przybliżymy jego znaczenie.

  czytaj

  Indeks glikemiczny jest przydatny w odchudzaniu, jednak pamiętajmy, że nie wszystkie produkty o wysokiej wartości IG są niekorzystne dla naszej figury.
szrot w sosie pomidorowym
szrot w sosie pomidorowym

Szproty w sosie pomidorowym (najczęściej pozbawione głowy).

Herbatniki z cukrem
Herbatniki z cukrem

Rodzaj kruchych ciastek posypanych cukrem.

Deser ryżowy jabłkowy
Deser ryżowy jabłkowy

Rodzaj deseru mleczno-ryżowego z dodatkiem musu jabłkowego.

Program do wystawiania faktur
Zapraszam - http://ksiegowosc...
zaczynammm
BMI
Tak to być nie może!  ...
*zero
Cześć! Nowy rok, czysta k...
Najtańsze waporyzatory
https://vapuj.pl/

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: