oceń
Ocena:

2011-05-02

Seks bez miłości dla kobiet wyzwolonych

Kiedyś było to nie do pomyślenia, ale teraz seks stał się elementem zabawy i stylu życia. Młodzi ludzie zaczynają uprawiać seks już w wieku 13 lat i nie jest to teraz dla nich dziwne. Kiedyś seks był tematem tabu, dlatego młodzież dużo później dowiadywała się o wszystkim co z nią związane, czyli o korzyściach, ale też ogromnej odpowiedzialności, jaka się z tym wiąże. Wszystko jest efektem popkultury, która jest przesycona seksualnością. Wystarczy włączyć kanał muzyczny i obejrzeć kilka teledysków, aby przekonać się, że seks nie jest tematem tabu.


(1)

Obecnie nie ma nic dziwnego w tym, że ludzie uprawiają seks bez miłości. Robią to dla czystej przyjemności, bez wiązania z tą drugą osobą jakichkolwiek planów na przyszłość. Nie jest dziwne nawet to, że seks uprawiają osoby tej samej płci. Mogą one nawet zawierać związki partnerskie i małżeńskie, ale tylko w niektórych krajach.
Niektóre kobiety zajęte pracą i pochłonięte wirem codziennych spraw nie mają czasu na zajmowanie się swoim życiem osobistym i nie chcą angażować się w nic na stałe, być może ze względu na to, że boją się zobowiązań, albo, że jak się zakochają, to partner postawi przed nimi ultimatum i będzie kazał wybierać pomiędzy nim a pracą.
Taki seks to dobre wyjście dla kobiet, które stawiają karierę na pierwszym miejscu. Oczywiście nikt o tym głośno nie mówi, ale czasem słyszy się o takim zjawisku. Takie kobiety zazwyczaj mają kilku partnerów w miesiącu, ale zdarza się, że mają jednego, stałego partnera, z którym regularnie uprawiają seks bez żadnych zobowiązań.
Kobiety wyzwolone nie potrzebują stałego partnera. Nie jest im potrzebna gromadka dzieci i mąż zarabiający na utrzymanie. Kobiety potrafią poradzić sobie same, ale mają swoje potrzeby i muszą regularnie uprawiać seks – jak każdy normalny człowiek.
W internecie można znaleźć wiele portali, które służą do zawierania znajomości. To właśnie tam można znaleźć stałego partnera, który będzie zadowalał kobietę w łóżku. Obecnie nie tylko kobiety trudnią się prostytucją. Najstarszy zawód świata to zawód także wielu mężczyzn, którzy służą pomocą samotnym kobietom w potrzebie.
Każda kobieta pragnie czułości i miłości, ale kobiety wyzwolone uświadamiają sobie te potrzeby dopiero po osiągnięciu pewnego wieku, kiedy stają się bardziej dojrzałe. Do tego czasu wystarczy im niezobowiązujący seks z przygodnym mężczyzną poznanym na imprezie czy na portalu internetowym. To jest sposób na życie wielu osób i w obecnych czasach nie ma w tym nic dziwnego czy uwłaczającego.
 

Oceń artykuł:
Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze

Ogórek
Ogórek

Warzywo o podłużnym kształcie, gładkiej skórce pokrytej brodawkami zielonej barwy oraz wnętrzu składającym się drobnych nasion jasnozielonego koloru.

Budyń śmietankowy bez cukru, proszek Winiary
Budyń śmietankowy bez cukru, proszek Winiary

Rodzaj deseru mlecznego otrzymywanego z mleka oraz skrobi lub żelatyny.

Poziomka
Poziomka

Owoc kształtem przypominający truskawkę, o czerwonej barwie i bardzo słodkim smaku.

wyzwanie
 Cześć, mam niestety sie...
Program do wystawiania faktur
Zapraszam - http://ksiegowosc...
zaczynammm
BMI
Tak to być nie może!  ...
*zero
Cześć! Nowy rok, czysta k...

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: