zadaj pytanie

Podziel się wiedzą - wygrywaj nagrody!


Uwaga, uwaga! Informujemy, że organizowany przez nas konkurs "Podziel się wiedzą - wygrywaj nagrody" dobiegł końca. Wszyscy uczestnicy dzielnie udzielali odpowiedzi, a spośród najgorliwszych wyłoniliśmy 10-ciu zwycięzców. Atrakcyjne nagrody w postaci koszulek do fitnessu z logiem Slimeo trafią do użytkowników:

Strus

grazka

asdfgm

Alfreda

Selma

MONIA

noelia

beatap

asika83

Abra

Laureatom gratulujemy i informujemy, że skontaktujemy się z nimi drogą mailową. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie!

szczegóły regulaminu konkursowego


RANKING

 • Dieta dla pań 40+

  Kobiety po czterdziestym roku życia potrzebują odpowiednio zbilansowanej diety, która pozwoli im zaopatrzyć organizm w niezbędne składniki odżywcze, a jednocześnie wyeliminuje te elementy, które mogą być dla niego szkodliwe.

  czytaj

 • Dieta dla cukrzyków

  Cukrzyca jest chorobą, w której niezwykle ważna jest dieta, rygorystyczne przestrzeganie pór posiłków oraz ich odpowiedniej kompozycji pozwoli uniknąć skoków poziomu glukozy we krwi. Posiłki powinny być bogate w produkty o niskim indeksie glikemicznym, czyli pełnoziarniste pieczywo, grube kasze, warzywa, niektóre owoce.

  czytaj

 • Dieta 1500 kalorii - dla tych, którzy nie lubią się wysilać

  Ta dieta to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą schudnąć bezpiecznie. Kilka lekkich i smacznych posiłków dziennie nasyci Twój apetyt, a dodatkowo pozwoli Ci pozbyć się zbędnych kilogramów. Będziesz tracić na wadze miarowo, dzięki czemu Twój organizm szybko się przyzwyczai do zmian, a metabolizm zdecydowanie się poprawi.

  czytaj

drożdżówka
drożdżówka

Rodzaj drożdżowego pieczywa słodkiego, zazwyczaj posypana kruszonką.

pumpernikiel
pumpernikiel

Rodzaj ciemnego pieczywa lekko zakwaszonego, wyrabianego z gruboziarnistej mąki żytniej z dodatkiem miodu lub ekstraktu z jabłek.

rolmopsy
rolmopsy

Zrolowane filety śledziowe w zalewie octowej.

No i świetnie.
Myślałam,że już gorzej nie bę...
Rozczarowanie?
Dzisiaj  dzień ważenia.N...
Idzie świetnie.
Nie wpisywałam wczoraj w apke...
Dalej w dół.
Waga ciągle w dół. Moż...
Koniec trzeciego tygodnia
Dzisiaj cały dzień w rozjazda...

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: