rss

nunika19 - pamiętnik odchudzania

 • 2017-02-15

  zalamka

  niby wiem co jeść i robic żeby zdrowo się odżywiać , chudnac i w ogóle. Ale nie umiem znaleźć w sobie motywacji. A do tego musze pomoc zrzucić troche kilo mojej córce 10 latce. Nie wiem juz nic

  komentarzy: 1

  odsłon: 162

 • 2017-02-13

  witam

  juz dawno mnie tu nie bylo. Dużo się działo przeprowadzka, praca i dojazdy ciężko. Waga nawet w miejscu stala do niedawna. Zaczela się pomalu zwiększać. Kiepsko z dieta, zaczelo się podjadanie słodyczy zwłaszcza w pracy. Musze się zaś nawrócić na poprawne tory diety. Postaram się częściej tutaj zaglądać.

  komentarzy: 0

  odsłon: 146

 • 2016-04-26

  razem raźniej

  od wczoraj moja córka postanowila dolaczyc do zdrowej diety i ćwiczeń. Chce razem ze mną ćwiczyć i jeść inaczej. Narazie ma duży zapal nawet większy niż ja. Ma troche więcej kg niż powinna tak usłyszałyśmy od lekarza na bilansie i ze dobrze by było zrzucić kg. Zobaczymy jak nam się uda. Razem zawsze raźniej.

  komentarzy: 1

  odsłon: 321

 • 2016-03-15

  dalej

  podsumowanie dnia ok. Troche mi głupio że moja córka ma więcej samozaparcia i chęci do ćwiczeń i diety niż ja a ma jedynie 10 lat. Po obiedzie i zrobieniu lekcji itp. rzeczy znalazła sile i czas na ćwiczenia.

  Plan na jutro mam taki, że jak będzie dobra pogoda to robimy po szkole i domowych obowiązkach spacer.

  komentarzy: 0

  odsłon: 275

 • 2016-03-15

  dobry czas

  dzień zaczęty od owsianki z jabłkiem. Zawiozlam córkę do szkoły. Przyjechałam i wzięłam się za porządki. Co prawda krotki trening bo 30 min. Ale dobre i to.

  Tylko jeszcze obiad ugotować i zobaczę co dalej.

  komentarzy: 0

  odsłon: 246

 • 2016-03-13

  dawno mnie nie bylo

  Juz dawno mnie tutaj nie bylo to juz sporo czasu minelo. Moje wzmagania z waga troche odpuscilam waga stoi w miejscu.

  komentarzy: 0

  odsłon: 232

 • 2015-10-15

  .....

  Wczoraj byłam na ćwiczeniach było dobrze. A dzisiaj trochę  brzuch i uda bolą

  komentarzy: 1

  odsłon: 302

 • 2015-10-07

  powrót

  już dawno mnie tu nie było. U mnie dużo się zmieniło w związku z dietą waga wciąż w dół leci pomału bo pomału a na liczniku już 81. I jestem zadowolona dużo ludzi zauważa już moje postępy.Komunia mieła, wakacje i trzeba brać się za siebie dalej . W wakacje rowerem jeździłam , na basen ogólnie ok. Teraz zacznie się aerobik itp. trzymam kciuki za innych i powodzenia w gubieniu kg.

  komentarzy: 1

  odsłon: 303

 • 2015-05-21

  ....

  Trochę czasu mnie nie było,  cały czas przygotowania do komunii do tego jeszcze remonty mieszkania i brak czasu na pisanie. Moja waga pomału rusza w przeciągu miesiąca schodzi ok. 2-3 kg :-) juz waga pokazuje 91. Dieta dla cukrzyków działa. Dużo warzyw i owoców małe porcje często i efekty zaczyna być widać.  

  Powodzenia i wytrwolosci dla wszystkich co walcza z kg. :-)

  komentarzy: 1

  odsłon: 377

 • 2015-03-29

  dawno mnie tu nie było

  Trochę czasu mnie nie było. Przez te dni trochę się działo między innymi dowiedziałam się że mam cukrzycę ,biorę tabletki i jest dobrze. Moje posiłki co 2 godz. Małe porcje ograniczam cukry. Jem więcej warzyw i chude mięso.  Waga pomału spada z czego się ciesze bo zamieściła się w spodnie które ciężko było się zmieścić.  Jestem na dobrej drodze.  Pomału ale do celu. 

  komentarzy: 2

  odsłon: 344

«12
Każdy dzień to nowe wyzwania . Mój cel to 70 kg. Mam nadzieję że się uda.

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: