odpowiedzi: 2

Łydki = ;(

Hej dziewczyny mam problem ! ;p jak każda tu ale nie ma powodu do śmiania ...Od początku jestem przy kości co nie znaczy że gruba !;)
Myśle że jeśli schudnę z łydek i troszkę z brzuszka to będzie wspaniale ..;) ale nie chodzi tu o brzuch a o łydki!!!;(
Zmierzyłam sobie łydkę i się przeraziłam 39 cm ! Wiem że może chodzić albo o to że mam na nich tłuszczyk ale myślę i to najbardziej prawdopodobne że to niestety mięśnie !!! fuuu gdy byłam już dawnooo w podstawówce i gimnazjum biegałam i wytworzyły mi się takowe mięśnie ale na pocz. nie zwracałam na nie uwagi ale potem rosły same od sb nawet ze zwykłego chodzenia po schodach ..Proszę pomóżcie może macie jakieś sposoby na ich zmniejszenie !! błagam! Do spódnicy wygląda to fatalnie ! ;(Przepraszam że się rozpisałam ! ;)
    zadaj pytanie

Odpowiedzi

 • zgłoś naruszenie

  rastafaraj

  Niestety na mięśnie nie ma ćwiczeń zmniejszających, swoją drogą może być tam troche tłuszczyku bo wiadomo wszędzie na ciele cos się odkłada niestety :/ Ale łydki to jedna z takich partii na ciele gdzie rozrastają się mięśnie ale jeżeli nic nie robisz, nie ćwiczysz itp to same stopniowo powinny zaniknąć ale nie licz na to że pozbędziesz się ich całkowicie ;)

  31-07-2014 10:28:12

  0.00% (0/0) osób uznało opinię za przydatną
 • zgłoś naruszenie

  SlimAngel

  Jeśli uważasz, że masz duże łydki z powodu tłuszczyku to dobrze byłoby połączyć ćwiczenia na wysmuklenie łydek z aerobowymi. Unikaj steppera. Jeśli biegasz, biegaj wolniej, ale na dłuższe dystanse. Po ćwiczeniach obowiązkowe rozciąganie. Mam nadzieję, że pomogłam :)

  25-08-2014 19:19:25

  0.00% (0/0) osób uznało opinię za przydatną

Odpowiedz

generuj nowy kod

Kategorie pytań

wyzwanie
 Cześć, mam niestety sie...
Program do wystawiania faktur
Zapraszam - http://ksiegowosc...
zaczynammm
BMI
Tak to być nie może!  ...
*zero
Cześć! Nowy rok, czysta k...

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: