odpowiedzi: 2

jak schudnąć

Witam mam 38 lat i ważę 75 kilo przy wzroście 164 .Mało jem a nie mogę schudnąć jem 5 posiłków dziennie piję wodę i nić waga w miejscu jest mam także implant antykoncepcyjny włożony pod skórą może te problemy z nadwagą to przez ten implant może jakas dieta?
    zadaj pytanie

Odpowiedzi

 • zgłoś naruszenie

  Stonoga

  Czy to implant, to zapytaj Twojego ginekologa. Mogę tylko Ci podpowiedzieć co ja zrobiłam w podobnym problemie. Mi pomogła trenerka fitness.Ułożyła mi dietę składającą się z 5 posiłków. Na początek te posiłki były za duże, ja mi się wydawało. Bardzo dużo ćwiczyłyśmy. Wyjaśniła mi, że w ten sposób pobudza moja przemianę materii. gdzieś po 3 zaczęła zmniejszać ilość jedzenia. Przemiana materii już się podniosła i zmniejszanie jedzenia sprzyjało chudnięciu. Poleciła mi do tego w 100% naturalny suplement Nopalinia Max, który przyspiesza przemianę materii i pomaga mi zwalczać apetyt.

  16-03-2016 00:44:26

  0.00% (0/0) osób uznało opinię za przydatną
 • zgłoś naruszenie

  Kasia

  Jeśli zjesz mniej kalorii niż potrzebujesz to nie możliwości, żebyś nie schudła. Robisz jakieś błędy w diecie. Hormony mogą przeszkadzać w odchudzaniu, ale jedzenie poniżej zapotrzebowania kalorycznego zawsze spowoduje spadek wagi. Spróbuj jeść dziennie np 1500 kcal http://dietopedia.net.pl/diety-typu-x-kalorii/dieta-1500-kalorii/ i jeśli to nie przyniesie efektów to zredukuj o 100 kcal albo zwiększ dawkę ruchu, Spacery wystarczą

  07-05-2016 10:59:50

  0.00% (0/0) osób uznało opinię za przydatną

Odpowiedz

generuj nowy kod

Kategorie pytań

Jak schudnąć - kilka podpowiedzi i testy
 Hej,   Na ...
wyzwanie
 Cześć, mam niestety sie...
Program do wystawiania faktur
Zapraszam - http://ksiegowosc...
zaczynammm
BMI
Tak to być nie może!  ...

Zamów bezpłatną Gazetę slimeo.pl

Wydanie Gazety slimeo.pl obejmuje między innymi: